Długopisy reklamowe

Wykorzystanie długopisów reklamowych ma wielki w sens podczas promowania przedsiębiorstwa w różnych grupach docelowych. Długopisy reklamowe z nadrukiem to prosty i niedrogi sposób na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Mamy w ofercie długopisy do masowego rozdawnictwa. Prezentujemy użyteczne i estetyczne długopisy reklamowe z nadrukiem, zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją produktów i zamówienia ich.

Po opracowaniu przez nas projektu graweru prześlemy go do Państwa w celu akceptacji.

Zamów długopisy

Podstawowe informacje

Wpisz text który ma się znajdować na długopisie

COSMO
Wpisz ilość


cosmo_all_1
cosmo_all_2
kolory_cosmo

COSMO SLIM
Wpisz ilość


cosmo_slim_all
cosmo_slim_kol

GIANT
Wpisz ilość


1_f
2_f

TOUCH PEN
Wpisz ilość


touch_pen_all
touch_pen_kolor

Chce otrzymać fakturę

Podaj NIP:

Dane do wysyłki

Imię i nazwisko

Dodatkowe uwagi

  • kod pocztowy
  • miasto
  • ulica
  • Telefon
  • email

Długopisy z nadrukiem – firmowe i reklamowe   

Firma ADMS dostarcza wysokiej jakości i świetnie zaprojektowane długopisy firmowe oraz inne długopisy reklamowe. Akcesoria do pisania z nadrukiem to prosty i niedrogi sposób na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Mamy w ofercie długopisy do masowego rozdawania.

Długopisy z nadrukiem i grawerowane.

Nasze długopisy z nadrukiem wykonujemy z troską o zachowanie jak najlepszej estetyki. W obszarze działań ADMS znajduje się także profesjonalne grawerowanie, i to nie tylko długopisów, ale również ołówków automatycznych, zestawów piśmienniczych itd. Zwłaszcza od niedawna powyższe gadżety stały się nie tylko środkiem reklamowym dla przedsiębiorców – służą także jako upominek okolicznościowy (na ślub, uroczystości szkolne, urodziny itd.). Grawer może być wykonany na długopisach z aluminium anodowanego lub lakierowanego.

Klienci mogą również zamówić u nas spersonalizowane gadżety firmowe, które wykonamy dla nich, sięgając w tym celu po druk 3D.

Długopisy reklamowe i firmowe – nasze modele

W naszym asortymencie, oprócz standardowych długopisów z nadrukiem z serii COSMO i COSMO SLIM, znajdują się również specjalne długopisy z linii TOUCH PEN COSMO SLIM i TOUCH PEN BOND, których można używać zamiast rysików w urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety). Klientom możemy zaproponować też wyjątkowo atrakcyjne reklamowe rozwiązanie w postaci długopisów TOP USB, wyposażonych w pamięć przenośną o pojemności 4 GB.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją i wyglądem poszczególnych modeli.

Seria COSMO

Seria COSMO SLIM

Seria TOUCH PEN COSMO SLIM

długopisy służące również jako rysiki do tabletów, smartfonów itp.

Seria TOUCH PEN BOND

długopisy służące również jako rysiki do tabletów, smartfonów itp.

Seria GIANT

Informacje dodatkowe o długopisach

Oferujemy także pozostałe modele długopisów z kolekcji „Millenium”, w tym zestawy piśmiennicze. Proponujemy również długopisy, ołówki, zestawy z innych kolekcji.W tym również eleganckie zestawy piór i długopisów PARKER.

 

W celu zyskania informacji o pełnej ofercie prosimy o kontakt. Zamówienia można składać drogą mailową lub przez aukcje na Allegro.
Zadaj pytanie on-line

Napisz do nas…
Wyślij