DŁUGOPISY REKLAMOWE

Wykorzystanie długopisów reklamowych ma wielki w sens podczas promowania przedsiębiorstwa w różnych grupach docelowych. Długopisy reklamowe z nadrukiem to prosty i niedrogi sposób na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Mamy w ofercie długopisy do masowego rozdawnictwa. Wykonujemy grawer nie tylko na długopisach, a również na ołówkach automatycznych, zestawach piśmienniczych. Ostatnio  powyższe gadżety  stały się nie tylko środkiem reklamowym dla przedsiębiorców, są również upominkami na różnych uroczystościach  ( np śluby, uroczystości szkolne, urodziny itp.). Prezentujemy użyteczne i estetyczne długopisy reklamowe z nadrukiem, zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją produktów i zamówienia ich.

W naszej ofercie oprócz standardowych długopisów z nadrukiem z serii COSMO i COSMO SLIM posiadamy również specjalne długopisy z serii TOUCH PEN COSMO SLIM i TOUCH PEN BOND, których można używać zamiast rysików w urządzeniach mogilnych, takich jak tablety czy smartfony. Klientom możemy zaproponować również wyjątkowo atrakcyjne reklamowe rozwiązanie w postaci długopisów TOP USB, wyposażonych w pamięć przenośną o 4GB.

Seria COSMO

Seria COSMO SLIM

Seria TOUCH PEN COSMO SLIM

długopisy służące również jako rysiki do tabletów, smartfonów itp.

Seria TOUCH PEN BOND

długopisy służące również jako rysiki do tabletów, smartfonów itp.

Seria GIANT

Seria TOP USB

długopisy z pamięcią USB 4 GB

Oferujemy także pozostałe modele długopisów z „kolekcji Millenium”, w tym również zestawy piśmiennicze.

Posiadamy również długopisy, ołówki, zestawy z innych kolekcji.

Klienci mogą również zamówić u nas spersonalizowane gadżety firmowe, które wykonamy dla nich również w technice druku 3D.

W celu zyskania informacji o pełnej ofercie prosimy o kontakt

mailowy : wydruki3d@adms.com.pl
lub telefoniczny   504 084 871
Zamówienia można składać  drogą mailową lub przez aukcje na Allegro
Zadaj pytanie on-line

Napisz do nas…
Wyślij