Automaty, stemple, pieczątki

Nowoczesne pieczątki mogą prezentować nie tylko tekst informacyjny czy dane adresowe, ale również logo firmowe, znak towarowy i inne. W naszej firmie projektujemy i wykonujemy pieczątki zawierające różne elementy graficzne. Są to produkty, które podobnie jak na przykład długopisy firmowe, mogą stać się wizytówką Twojego biznesu.
Interesuje Cię profesjonalny wyrób pieczątek? Nasza firma specjalizuje się w tego typu zleceniach dla przedsiębiorców i osób prywatnych na terenie Krakowa, województwa małopolskiego jak i całego kraju.

  • 11

 

Pieczątki w naszej ofercie – szczegóły

Wykonujemy pieczątki w oparciu o automaty i obudowy firmy TRODAT®, COLOP®, Wagraf ®, Shiny ®. Grawerowanie gum odbijających odbywa się laserowo, za pomocą lasera RayJet TROTEC®.

Wykonujemy automaty zwykłe, pieczątki kieszonkowe, a także inne ‒ na indywidualne zamówienia klientów.Polecamy również modele z datownikami oraz duże szkieletowe.
Proponujemy następujące formy pieczątek:

  • automaty samotuszujące,
  • pieczątki mobilne (przenośne, kieszonkowe),
  • klasyczne pieczątki na kołku (drewnianym lub plastikowym),
  • automaty szkieletowe

Jeśli Twoje dotychczasowe urządzenie ma sprawną obudowę i potrzebujesz samej płytki odbijającej, wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Oferujemy również akcesoria do pieczątek, takie jak: tusze, tuszownice (wkłady z tuszem) do automatów, zatyczki i inne.

Kliknij by obejrzeć ofertę i zamówić pieczątkę

Zapraszamy do składania zamówień

Pamiętaj, że dobrze wykonana i dająca czytelne odbicie pieczątka to ważny element promocji firmy, podobnie jak długopisy z nadrukiem itd.
Pieczątki można zamówić w naszym sklepie lub na Allegro. Realizujemy też zamówienia na inne nietypowe produkty po kontakcie mailowym lub telefonicznym. Czas realizacji wynosi do 5 dni roboczych. Indywidualne projekty (plik graficzny *cdr lub inny czytany przez Corel Draw wersja max 17) prosimy nadsyłać do nas drogą mailową.