GADŻETY FIRMOWE – REALIZACJE

Dziś w akcjach promocyjnych można wykorzystać niemal dowolny przedmiot – od standardowych form takich jak tabliczki reklamowe i tablice informacyjne, po długopisy i reklamowe. ADMS z Krakowa oferuje klientom swoje usługi w zakresie tworzenia gadżetów firmowych metodą grawerowania laserowego. Nie ma dla nas znaczenia materiał, z jakiego wykonany jest dany przedmiot. Jesteśmy w stanie wykonać grawerowanie na drewnie, plexi, laminacie, jak również na skórze i Eko-skórze. Realizujemy również zamówienia na wydruk 3D specjalnych gadżetów reklamowych na podstawie koncepcji klienta. Ta innowacyjna metoda pozwala na tworzenie przedmiotów w dowolnych kształtach. Jedynym ograniczeniem będzie tylko Wasza fantazja.

Nasze usługi nie ograniczają się jednak wyłącznie do tworzenia gadżetów reklamowych. Przygotowujemy techniką grawerowania także spersonalizowane upominki na prezenty oraz na różnego rodzaju uroczystości. Dlatego, jeśli chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę lub któregoś z przyjaciół piersiówką albo kubkiem z jego imieniem, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

W naszej ofercie posiadamy również specjalną opcję dla właścicieli czworonogów. Proponujemy im identyfikatory dla psów i kotów, na których możemy umieścić imię zwierzątka oraz nazwisko i kontakt właściciela. Nikt nigdy nie planuje zagubienia swojego ulubieńca, ale jeśli zdarzy się takie nieszczęście, lepiej by posiadał on identyfikator. Ułatwi to osobom, które go znajdą skontaktowanie się Wami.

Jesteśmy producentem breloczków reklamowych oraz innych gadżetów firmowych z kilkuletnim doświadczaniem, który stawia sobie za główny cel realizacje wizji klientów i tym samym spełnienie ich wysokich oczekiwań. Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych realizacji. Jest to jednak tylko próbka naszych możliwości i ułamek tego, co możemy Państwa stworzyć.


Grawerowanie na skórze, eko-skórze.

Breloki i breloczki

Ekspozytory ulotek, wizytowniki, organizery biurowe

Wydruki 3D

Upominki dla panów ( i nie tylko ) –  przykładowe wizualizacje i realizacje

 NASZE OFRTY FLORYSTYCZNE NA ALLEGRO

Identyfikatory dla zwierząt z aluminium anodowanego
Zadaj pytanie on-line

Napisz do nas…
Wyślij