Długopisy reklamowe

Wykorzystanie długopisów reklamowych ma wielki w sens podczas promowania przedsiębiorstwa w różnych grupach docelowych. Długopisy reklamowe z nadrukiem to prosty i niedrogi sposób na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Mamy w ofercie długopisy do masowego rozdawnictwa. Prezentujemy użyteczne i estetyczne długopisy reklamowe z nadrukiem, zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją produktów i zamówienia ich.

Po opracowaniu przez nas projektu graweru prześlemy go do Państwa w celu akceptacji.

Zamów długopisy

Podstawowe informacje

Wpisz text który ma się znajdować na długopisie

COSMO
Wpisz ilość


cosmo_all_1
cosmo_all_2
kolory_cosmo

COSMO SLIM
Wpisz ilość


cosmo_slim_all
cosmo_slim_kol

GIANT
Wpisz ilość


1_f
2_f

TOUCH PEN
Wpisz ilość


touch_pen_all
touch_pen_kolor

Chce otrzymać fakturę

Podaj NIP:

Dane do wysyłki

Imię i nazwisko

Dodatkowe uwagi

  • kod pocztowy
  • miasto
  • ulica
  • Telefon
  • email

Długopisy z nadrukiem – firmowe i reklamowe   

Firma ADMS dostarcza wysokiej jakości i świetnie zaprojektowane długopisy firmowe oraz inne długopisy reklamowe. Akcesoria do pisania z nadrukiem to prosty i niedrogi sposób na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Mamy w ofercie długopisy do masowego rozdawania.

Długopisy z nadrukiem i grawerowane.

Nasze długopisy z nadrukiem wykonujemy z troską o zachowanie jak najlepszej estetyki. W obszarze działań ADMS znajduje się także profesjonalne grawerowanie, i to nie tylko długopisów, ale również ołówków automatycznych, zestawów piśmienniczych itd. Zwłaszcza od niedawna powyższe gadżety stały się nie tylko środkiem reklamowym dla przedsiębiorców – służą także jako upominek okolicznościowy (na ślub, uroczystości szkolne, urodziny itd.). Grawer może być wykonany na długopisach z aluminium anodowanego lub lakierowanego.

Klienci mogą również zamówić u nas spersonalizowane gadżety firmowe, które wykonamy dla nich, sięgając w tym celu po druk 3D.

Długopisy reklamowe i firmowe – nasze modele

W naszym asortymencie, oprócz standardowych długopisów z nadrukiem z serii COSMO i COSMO SLIM, znajdują się również specjalne długopisy z linii TOUCH PEN COSMO SLIM i TOUCH PEN BOND, których można używać zamiast rysików w urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety). Klientom możemy zaproponować też wyjątkowo atrakcyjne reklamowe rozwiązanie w postaci długopisów TOP USB, wyposażonych w pamięć przenośną o pojemności 4 GB.

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją i wyglądem poszczególnych modeli.

Seria COSMO

Seria COSMO SLIM

Seria TOUCH PEN BOND

długopisy służące również jako rysiki do tabletów, smartfonów itp.

Seria GIANT

Informacje dodatkowe o długopisach

Oferujemy także pozostałe modele długopisów z kolekcji „Millenium”, w tym zestawy piśmiennicze. Proponujemy również długopisy, ołówki, zestawy z innych kolekcji.W tym również eleganckie zestawy piór i długopisów PARKER.

W celu zyskania informacji o pełnej ofercie prosimy o kontakt. Zamówienia można składać drogą mailową lub przez aukcje na Allegro.

Zadaj pytanie on-line