Automaty, stemple, pieczątki – Kraków i okolice

Nowoczesne pieczątki mogą prezentować nie tylko tekst informacyjny czy dane adresowe, ale również logo firmowe, znak towarowy i inne. W naszej firmie projektujemy i wykonujemy pieczątki zawierające różne elementy graficzne. Są to produkty, które podobnie jak na przykład długopisy firmowe, mogą stać się wizytówką Twojego biznesu.
Interesuje Cię profesjonalny wyrób pieczątek? Nasza firma specjalizuje się w tego typu zleceniach dla przedsiębiorców i osób prywatnych na terenie województwa małopolskiego, oraz całego kraju.

  • 11

Pieczątki w naszej ofercie – szczegóły

Firma ADMS wykonuje pieczątki w oparciu o automaty i obudowy firmy TRODAT®, COLOP®, Wagraf ®, SHINY ®. Grawerowanie gum odbijających odbywa się laserowo, za pomocą lasera RayJet TROTEC®, co zapewnia wyraźne i czytelne odbicia.

 

dddd

Wykonujemy automaty zwykłe, pieczątki kieszonkowe, a także inne ‒ na indywidualne zamówienia klientów. Polecamy również modele z datownikami oraz duże szkieletowe.
Proponujemy następujące formy pieczątek:

  • automaty samotuszujące,
  • pieczątki mobilne (przenośne, kieszonkowe),
  • klasyczne pieczątki na kołku (drewnianym lub plastikowym).

Jeśli Twoje dotychczasowe urządzenie ma sprawną obudowę i potrzebujesz samej płytki odbijającej, wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Oferujemy również akcesoria do pieczątek, takie jak: tusze, tuszownice (wkłady z tuszem) do automatów, zatyczki i inne.

Zapraszamy do składania zamówień

Pamiętaj, że dobrze wykonana i dająca czytelne odbicie pieczątka to ważny element promocji firmy, podobnie jak długopisy z nadrukiem itd.
Pieczątki można zamówić w naszym sklepie lub na Allegro. Realizujemy też zamówienia na inne nietypowe produkty po kontakcie mailowym lub telefonicznym. Czas realizacji wynosi do 5 dni roboczych. Indywidualne projekty (plik graficzny *cdr lub inny czytany przez Corel Draw) prosimy nadsyłać do nas drogą mailową.